Programlarimiz > Yaz Programları

Yaz Programları

Yaz Dönemi Yoğun ESL (İkinci Dil Olarak İngilizce) ve Kültür Programı

Sadece Sabahları Yoğun ESL

Bu yarım günlük program pratik konuşma, dinleme, okuma, sözcük dağarcığı ve yazma becerileri üzerinde yoğunlaşmaktadır. Öğrenciler Kanada, toplum, çevre ve British Columbia gibi konulara odaklanan etkinliklere katılır. Öğrenciler her programın başlangıcında değerlendirmeye tabi tutulur. Ayrıca, öğrencilere her hafta test uygulanır ve programlarının sonunda bir BİTİRME SERTİFİKASI ve Karne alırlar.

Saatler: 8:30 - 12:00

 

Öğleden Sonra Kültürel ve Sportif Etkinlikler

Öğleden sonra etkinlikleri sabah ESL (İkinci Dil Olarak İngilizce) programı ile birleştirilerek komple bir ESL (İkinci Dil Olarak İngilizce) ve Kanada deneyimi yaratılabilir.

 

Grup etkinliklerine katılarak ve British Columbia’nın Alt Anakara bölgesinde güzel açık alanları keşfederek Kanada kültürünü yaşamak ve yeni öğrenilen İngilizce becerilerini kullanmak için bir fırsat. Öğleden sonra Kültür Programı yüzme, piknik, golf, tenis, bowling, kano, yürüyüş, takım sporları, el sanatları gibi etkinlikleri ve Gastown, Stanley Park, Vancouver Akvaryumu, Capilano Asma Köprüsü, British Columbia Üniversitesi, Metrotown, Antropoloji Müzesi ve H.R. MacMillan Uzay Merkezi gibi görmeye değer popüler yerlere otobüs gezilerini içerir.

Saatler: 12:00 - 16:30