Hakkimizda

Coquitlam Okul Bölgesi Hakkında

Coquitlam Okul Bölgesi, 5-18 yaşları arasında her sınıf düzeyindeki öğrencilere hizmet vermektedir. Tüm dünyadan gelen öğrenciler için sunduğumuz hizmetler arasında dil dersleri, eksiksiz akademik müfredat programı ve çok sayıda kurslar bulunmaktadır. 66 adet okulda toplam 30,000 öğrencimizle British Columbia’nın en büyük üçüncü okul bölgesiyiz.

Uluslararası öğrenciler, en son teknoloji ve araç gereçle donatılmış yeni ve modern sınıflarda British Columbia Hükümeti’nden sertifikalı öğretmenler tarafından verilen tümüyle geliştirilmiş müfredat programından faydalanmaktadır. Coquitlam Okul Bölgesi Pasifik Okyanusu ve Fraser Nehri arasındaki dağların orta yerinde olup Coquitlam, Port Coquitlam ve Port Moody şehirleriyle Anmore ve Belcarra köylerini içine almaktadır. Doğal manzaralı, Vancouver ve Whistler’a yakın konumumuz, güzel ve yeni tesislerimiz, çok çeşitli kurs imkânlarımız, yüksek akademik standartlarımız ve güvenli çevremizle uluslararası eğitim programı için ideal bir ortam sağlamaktayız. Ayrıca konum olarak Simon Fraser Üniversitesi, Douglas Koleji ve British Columbia Üniversitesi’ne yakınız.

Uluslararası Eğitim Programı hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz: Adres: International Education, 1100 Winslow Avenue, Coquitlam, B.C. Canada V3J 2G3 Telefon: 604-936-5769 Faks: 604-939-6427 Eposta: internationalEd@SD43.bc.ca Öğrenci kayıt ve alımları yıl boyu devam etmektedir.