Hakkimizda > Personelimiz

Personelimiz


Patricia Gartland

Eğitim Müdürü, Uluslararası Eğitim

Anaokulu-12 ve Lise Sonrası
pgartland@sd43.bc.ca Patricia Gartland

Anaokulu-12. sınıflarda dil eğitimi ve idaresi konusunda yirmi beş yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Patricia, Coquitlam Uluslararası Eğitim Programı’nın uluslararası öğrenciler için en dinamik ve küresel eğitim sistemi olduğu inancındadır. Coquitlam Okul Bölgesi olarak amacımız dış ülkelerden gelen öğrencilerimizin batı Kanada kültürünü doyasıya yaşarken aynı zamanda yüksek seviyede akademik ve kişisel başarı elde etmeleridir. Coquitlam Uluslararası Eğitim Programı 1999 yılından bu yana velilere ve öğrencilere, başarı ve gelişime katkıda bulunan huzurlu bir ortam sağlamaktadır.

Sürekli olarak  program genişletme ve geliştirme konusu üzerine yoğunlaşan Patricia, programımızın son 8 yıl içinde önemli ölçüde büyümesine katkıda bulunmuştur.

Robert Lajoie
Pazarlama Müdürü
rlajoie@sd43.bc.ca

Robert Lajoie

Bob Lajoie, alanında 20 yıllık tecrübeye sahip bir eğitim ve öğretim uzmanıdır. Bob, Coquitlam Okul Bölgesi’nde bulunan Centennial Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans ve lisansüstü eğitimlerini BCIT ve Simon Fraser Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Mesleğinde uluslararası eğitim ve eğitimsel ürün ve hizmetlerin ithalat ve ihracatı konuları üzerinde yoğunlaşan Bob, Vancouver Koleji, Eğitim Bakanlığı ve Açık Öğretim Kurumu da dahil olmak üzere çok sayıda British Columbia halk eğitim kuruluşunda hizmet vermiştir. Yirmiyi aşkın ülkede yaşamış ve çalışmış olan Bob, 43 numaralı Okul Bölgesi ve Kanada Uluslararası Koleji’nin küresel toplum için kaliteli eğitim ideallerine sıkı sıkıya bağlıdır.

Geoffrey Johnston
Program Koordinatörü
gjohnston@sd43.bc.ca Geoffrey Johnston

Geoffrey Johnston Coquitlam Okul Bölgesi’nde sekiz yıllık iş tecrübesine sahiptir. Geoff Montgomery ve Centennial Liseleri’nde öğrencilik yapmıştır. Phoenix Üniversitesi’nden Müfredat ve Öğretim konusunda Yüksek Lisans Derecesi, British Columbia Üniversitesi ve Simon Fraser Üniversitesi’nden de sırasıyla Eğitim Lisans Derecesi ve İş İdaresi Lisans Derecesi almıştır. Geoff Port Moody Lisesi’nde Danışmanlık Bölümü Başkanı, İş Deneyimi Koordinatörü ve Uluslararası Eğitim Yetkilisi olarak görev yapmıştır. Geoff aynı zamanda, lise düzeyinde İş İdaresi, Fen Bilimleri ve İkinci Dil olarak İngilizce (ESL) öğretimi konusunda deneyim sahibidir. Geoff program koordinatörü olarak öğrencilere, velilere ve öğretmenlere destek sağlamaktadır.

Jean Wong
Program Koordinatörü
jwong@sd43.bc.ca Jean Wong

Jean Wong Coquitlam Okul Bölgesi’nde yirmi yılı aşkın iş tecrübesine sahiptir. Ortaokul ve lise seviyesindeki ESL öğrencilerine öğretmenlik ve danışmanlık hizmeti vermiş olup, uluslararası öğrencilerin gereksinimleri, karşılaştıkları zorluklar ve kültürel çeşitlilik konularında geniş bilgi sahibidir. Jean, Dr. Charles Best Lisesi’nde ESL ve Japonca programları için müfredat oluşturma ve geliştirme üzerinde çalışmıştır. Coquitlam Okul Bölgesi için ESL Kurulu onaylı ESL Skills 10 (10. sınıflar için ESL Becerileri) , ESL Skills 11 (11. sınıflar için ESL Becerileri) ve ESL Canadian Bridge 11 isimli üç adet kursun hazırlanmasına yardım etmiştir. Jean birkaç yıldır Coquitlam Uluslararası Eğitim Yaz Programı’nın müdürlüğünü yapmaktadır. Victoria Üniversitesi’nden Eğitimsel Liderlik alanında Yüksek Lisans Derecesi ve Okul Yönetimi ve Liderlik Çalışmaları konusunda Mesleki Uzmanlık Sertifikası almıştır. Jean Coquitlam Uluslararası Eğitim Programı Koordinatörü olarak öğrencilere, velilere ve öğretmenlere destek sağlamaktadır.

Ofis Personeli: